Niisutuskontrollsüsteem Comfort 4040

130.00

24 V, 4 ventiilile
Kastmistihedus päevas: 4
Kastmise kestvus: 0h 1min kuni 4h 59min
Kastmissagedus: iga teine või kolmas päev või igapäevane kastmine

Kategooria:

Kirjeldus

GARDENA kastmise juhtsüsteem 4040 modular Comfort on mõeldud suuremate kastmissüsteemide, nt GARDENA vihmutisüsteemide sarnaste pop-up-kastmissüsteemide automaatseks juhtimiseks.

Sobib kasutamiseks:

  • kui veekogus ei ole piisav mitmest kastmissüsteemist koosneva süsteemi samaaegseks kasutamiseks;
  • üksikute taimede erineva veevajaduse tagamiseks: juhtsüsteemi 4040 modular abil saab kontrollida kastmisintervalle seadmeti, mis tagab igale taimele parima kastmistulemuse.

Kastmise juhtsüsteem on mõeldud nelja 24 V niisutusklapi ühendamiseks ja süsteemi saab laiendada kuni 12 klapini laiendusmooduli 2040 Comfort abil. Iseäranis paindlikuks kastmise programmeerimiseks saab iga klapi kohta salvestada kuni 4 programmi. Kastmispäevi ja -tsükleid saab eraldi valida, kastmise kestust saab seadistada vahemikus 1 min-4 h 59 min ning seade on keskselt reguleeritav vahemikus 0‒200%. Kui soovid kastmisega kohe alustada, saab seadet ka käsitsi käivitada. Programmeerimist juhitakse samm-sammult, mistõttu see on väga lihtne. Peakanali kaudu saab ühendada GARDENA pumba juhtsüsteemi, mistõttu saab ka pumpa kui alternatiivset veeallikat juhtida.

Praktiline: GARDENA kastmise juhtsüsteem 4040 modular Comfort sobib kasutamiseks nii siseruumides kui ka õues ja sellel on 230 V elektriühendus. Kastmise juhtsüsteemi usaldusväärse ja ohutu töö tagamiseks on võimalik kasutada kaitset elektrikatkestuse vastu, mis töötab 9 V leelispatareiga (ei kuulu komplekti). Säästlikuks veekasutamiseks võib soovi korral seadmega ühendada GARDENA vihma- või pinnaseniiskusanduri.

ÜLES