KAMPAANIAD

Husqvarna lehepuhur 125B nüüd soodushinnaga 215EUR

Käeshoitav, suure puhumisvõimsusega ja kasutajasõbralik lehepuhur. Sobiv mudel kodukasutuseks. Hästi tasakaalustatud ja kergelt manööverdatav.

  • Auto stopp lüliti - automaatselt lülitub tagasi sisselülitatud asendisse kergeks käivitamiseks.
  • Püsikiirusehoidik - puhumise kiiruse fikseerimine, et oleks mugavam töötada.
  • Reguleeritav toru pikkus - puhumistoru pikkust saab muuta.

Vaata lähemalt meie e-poest!

Husqvarna kettsaagide sügiselt soodsad hinnad

Kerged ja tõhusad teise generatsiooni universaalsaed sobivad neile, kes soovivad saagi, mis oleks eriti kergelt käivituv ja käsitsetav. Kergem käivitus ja lihtsalt avatavad paagikorgid. X-Torq® mootor on kütusesäästlik ja eraldab oluliselt vähem heitmeid kui tavapärased 2-taktilised mootorid. Kerge käivitamise tagavad Smart Start®, kütusepump ja kombineeritud käivitus- ning stoplüliti.

Husqvarna Automower - robotniidukite turuliider. Husqvarna 400 seeria Automoweritega kaasa Husqvarna Akutrimmer!

Lihtne ja usaldusväärne Husqvarna Automower® robotniiduk tagab täiusliku lõiketulemuse ka keerukatel murupindadel. Ta on võimeline navigeerima keerukatel aladel ja kitsastes läbikäikudes, tuleb edukalt toime ebatasastel pindadel ja kallakutel, tagades teile täiusliku murupinna minimaalse pingutusega.

Küsi paigalduse pakkumist kauplusest, hind sõltub niidetava ala suurusest ja keerukusest.

Kui tood oma vana traktori meile, saad uue veelgi soodsamalt

Kuna Husqvarna murutraktorit juhitakse pedaalidega, võimaldab see roolida mõlema käega. See tagab mugavuse ja hea juhitavuse, mis tähendab suuremat ohutust kõigi tööde puhul. Ning pole tähtis, millise muruplatsiga on tegemist. Valides kolme erineva niitmissüsteemi vahel – kogumine, multšimine (BioClip) või väljavise – garanteerid hea tulemuse kõigis oludes.

Põõsad ja puud pole samuti mingi probleem. Ainulaadne juhtimistehnoloogia võimaldab niita ümber mis tahes takistuse. Tulemuseks on vähem niitmata alasid, tõhus niitmine ja täiuslik manööverdusvõime.

HUSQVARNA RIDERID - 30 AASTAT TEHNILIST EDULUGU

Ees asetsev lõikekorpus ja liigendsüsteemiga rool võimaldavad Husqvarna raideriga juurde pääseda pea igale poole. Kombinatsioon heast juhitavusest, mugavusest ja efektiivsusest muudab töö mitte ainult lihtsamaks, vaid ka nauditavaks. Kõigil Husqvarna raideritel on Husqvarna patenditud funktsioon Bio-Clip®, mis annab suurepärase multšimistulemuse ning jätab hooldusest erakordselt professionaalse mulje.

Husqvarna raideri ainulaadne liigendjuhtimissüsteem võimaldab tagaratastel pöörata. See tagab suurepärase juhitavuse ja käepärase — kasutamise, mis muudab takistustest möödumise lihtsaks.

Gardena tilkkastmissüsteemid sobivad mugavust ja vabadust hindavale inimesele.

Tilkastmissüsteem lahendab kastmismured puhkuse ajal. Süsteemi on võimalik täiendada ja muuta täisautomaatseks.

Lisada on võimalik väetisedosaatorit, kastmiskompuutrit ja palju muud. Väetisedosaator on kergelt seadistatav.

Kastmistaimerid on seadistatavad vastavalt soovile ja neid on erinevaid, hinnad algavad 25 eurost.

Gardena Comfort 4040 modular - suure displeiga, laiendatav suudab juhtida  4-12 erinevat veekanalit, lisada saab nii vihma- ja ka mulla niiskusandurit. Kevadhind 115 eurot

Austrias toodetud Solo niidutehnika ja oksapurustajad - kvaliteeti ja aega hindava aiasõbra valik.

Murutraktor Solo T16, 105.6HD-V2, B&S 656 kuupi - võimsa kahesilindrilise mootoriga traktor hüdrostaatilise käigukasti, suurte rataste ja väga paljude lisadega

Muruniiduk Solo 525SP-B, B&S mootoriga - võimas muruniiduk suurde aeda

Oksapurustuja Silentec 4000 - 40 mm max oksa läbimõõt, freesterade ja ülekandega

Austrias toodetud

Mõtle roheliselt !

Akude sisu on palju soodsam vahetada, kui uut akut osta.

Soodustused kehtivad ka tööriistaakudele.

ÜLES